نتایج رقابت دیسکاتن
رکوردهای رقابت سبک دیسکاتن در رده های مختلف سنی و جنسی مسابقات قهرمانی جهان بازینگ استوک انکلستان به شرح ذیل می باشد:
Division:
Place |
Player |
Round 1 |
Semi |
Final |
1 |
Anton Kappling |
8:03 |
8:03 |
7:16 |
2 |
Tomas Burvall |
6:59 |
7:06 |
7:28 |
3 |
Jonas Karlsson |
8:37 |
7:47 |
7:34 |
4 |
Conrad Damon |
7:59 |
7:28 |
7:53 |
5 |
Mikael Zewgren |
8:49 |
7:48 |
8:25 |
6 |
Jonathan Brandtberg |
7:52 |
7:54 |
- |
7 |
Tom Cole |
8:19 |
7:58 |
- |
8 |
Jonas Bengtsson |
9:37 |
8:16 |
- |
9 |
Fredrik Bodell |
8:13 |
8:39 |
- |
10 |
Daniel O'Neill |
9:52 |
8:41 |
- |
11 |
Jack Cooksey |
9:09 |
9:00 |
- |
12 |
Tobias Cole |
9:23 |
9:01 |
- |
13 |
Harvey Brandt |
9:14 |
9:10 |
- |
14 |
Thomas Jonasson |
9:20 |
9:53 |
- |
15 |
Derek Robins |
9:31 |
10:00 |
- |
16 |
Jeff Shelton |
9:37 |
11:24 |
- |
17 |
Rui Pires |
9:59 |
- |
- |
18 |
Dieter Johansson |
10:08 |
- |
- |
19 |
Rick LeBeau |
10:26 |
- |
- |
20 |
Kun Hu |
10:34 |
- |
- |
21 |
Rick Williams |
11:00 |
- |
- |
22 |
Marc Pestotnik |
11:55 |
- |
- |
23 |
Sten Sturefelt |
11:57 |
- |
- |
24 |
Thomas Olsson |
13:03 |
- |
- |
25 |
Rickrick Murphy |
13:05 |
- |
- |
26 |
Mark Horn |
13:19 |
- |
- |
27 |
Ze Luis |
13:24 |
- |
- |
28 |
Jan Mueller |
13:36 |
- |
- |
29 |
Michael Conger |
13:55 |
- |
- |
30 |
Charlie Mead |
14:14 |
- |
- |
31 |
Randy Lahm |
14:33 |
- |
- |
32 |
Peter Henriksson |
15:56 |
- |
- |
Division:
Place |
Player |
Round 1 |
Semi |
Final |
1 |
Tomas Burvall |
6:59 |
7:06 |
7:28 |
2 |
Jonas Karlsson |
8:37 |
7:47 |
7:34 |
3 |
Tom Cole |
8:19 |
7:58 |
- |
4 |
Thomas Jonasson |
9:20 |
9:53 |
- |
5 |
Kun Hu |
10:34 |
- |
- |
6 |
Marc Pestotnik |
11:55 |
- |
- |
Division:
Place |
Player |
Round 1 |
Semi |
Final |
1 |
Conrad Damon |
7:59 |
7:28 |
7:53 |
2 |
Jack Cooksey |
9:09 |
9:00 |
- |
3 |
Derek Robins |
9:31 |
10:00 |
- |
4 |
Sten Sturefelt |
11:57 |
- |
- |
5 |
Thomas Olsson |
13:03 |
- |
- |
6 |
Ze Luis |
13:24 |
- |
- |
7 |
Randy Lahm |
14:33 |
- |
- |
8 |
Peter Henriksson |
15:56 |
- |
- |
Division:
Place |
Player |
Round 1 |
Semi |
Final |
1 |
Harvey Brandt |
9:14 |
9:10 |
- |
2 |
Jeff Shelton |
9:37 |
11:24 |
- |
3 |
Rick LeBeau |
10:26 |
- |
- |
4 |
Mark Horn |
13:19 |
- |
- |
5 |
Michael Conger |
13:55 |
- |
- |
6 |
Charlie Mead |
14:14 |
- |
- |
Division:
No results have been recorded yet.
Division:
Place |
Player |
Round 1 |
Semi |
Final |
1 |
Niklas Niva |
9:35 |
9:58 |
9:14 |
2 |
Alexander Xu |
10:09 |
10:33 |
10:35 |
3 |
Jonathan Dybbroe |
10:08 |
11:15 |
11:15 |
4 |
Edvin Almqvist |
9:34 |
9:57 |
DNF |
5 |
Simon Hesselgren |
10:23 |
11:05 |
- |
6 |
Max Ringbom |
11:30 |
11:57 |
- |
7 |
Olle Palm |
14:09 |
14:06 |
- |
8 |
Jonas Palm |
17:34 |
SCR |
- |
9 |
Yung Kai Liang |
9:29 |
- |
- |
10 |
Ethan Lahm |
10:47 |
- |
- |
11 |
Randy Lahm Jr |
12:29 |
- |
- |
Division:
Place |
Player |
Round 1 |
Semi |
Final |
1 |
Frida Högberg |
9:18 |
8:39 |
9:00 |
2 |
Anneli André |
10:29 |
10:01 |
9:43 |
3 |
Niloofar Mossavarrahmani |
9:58 |
10:23 |
9:58 |
4 |
Juliana Korver |
10:23 |
12:03 |
DNF |
5 |
Lori Daniels |
15:05 |
15:05 |
SCR |
6 |
Gohar Mossavarrahmani |
14:34 |
16:28 |
- |
7 |
I Chi Lin |
12:14 |
17:43 |
- |
8 |
Stina Burvall |
11:08 |
- |
- |
9 |
Beth Verish |
19:31 |
- |
- |
Division:
Place |
Player |
Round 1 |
Semi |
Final |
1 |
Niloofar Mossavarrahmani |
9:58 |
10:23 |
9:58 |
2 |
Gohar Mossavarrahmani |
14:34 |
16:28 |
- |
3 |
Stina Burvall |
11:08 |
- |
- |
Division:
Place |
Player |
Round 1 |
Semi |
Final |
1 |
Lori Daniels |
15:05 |
15:05 |
SCR |
Division:
Place |
Player |
Round 1 |
Semi |
Final |
1 |
Beth Verish |
19:31 |
- |
- |
Division:
No results have been recorded yet.
Division:
Place |
Player |
Round 1 |
Semi |
Final |
1 |
Yu Han Wang |
10:00 |
10:30 |
9:05 |
2 |
Matilda Ringbom |
11:33 |
11:23 |
10:23 |
نظرات شما عزیزان:
:: موضوعات مرتبط: اخبار، ،